top of page
Adsız_edited.png

Hakkımızda

İzmir Su Arıtma : izmir su arıtma cihazları mağazası ve servisi

İzmir Su Arıtma olarak, endüstriyel ve ev tipi arıtma cihazı satışı ve servis hizmeti veren bir firmayız. Fiirmamız en önemli misyonu temiz ve sağlıkılı içme suyununu en kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktır.

 

Firmamız da son teknoloji su arıtma cihazları, su arıtma filtreleri,  yedek parça ve ürünleri bulunmaktadır.   

Sanayi tipi ve endüstriyel su arıtma çözümleri sunmaktadır.

İhtiyacınıza uygun arıtma cihazı seçimi konusunda uzman teknik servisimiz sizlere en uygun seçenekleri sunarak, suyunuzun en kaliteli şekilde arıtılmasını sağlamaktadır.

Firmamız,müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, müşterilerinin tüm sorularını yanıtlayarak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Tüm ürünlerimiz İSO, NSF, FDA, TSE ve CE belgeli ve onaylıdır. Her ürünümüz en kaliteli malzemeler kullanılarak üretim yapan markalar ile çalışmakta ve bu markaların orijinal ürünlerini sunmaktadır.   

Evsel su arıtma cihazları ve endüstriyel su arıtma sistemleri sunan firmamız en yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışına sahiptir.

Siz de su arıtma ürün ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız,  bizimle iletişime geçin, sizlere en iyi hizmeti sunalım.

bottom of page